O liquidziarni słów kilka

Liquidziarnia.pl to projekt, który „urodził” się spontanicznie i jest odpowiedzią na coraz większą popularność e-papierosów. Ponieważ podstawą e-palenia jest odnalezienie tych właściwych dla siebie liqidów, postanowiliśmy trochę ułatwić Wam podejmowanie decyzji – co warto kupić. Zdajemy sobie sprawę, że nasze własne oceny są czysto subiektywne, dlatego dajemy Wam możliwość oceny każdego produktu. Mamy nadzieję, że Wasze oceny pozwolą innym użytkownikom e-papierosa z większą satysfakcją i zadowoleniem wkroczyć w świat e-papierosa.

Nie jesteśmy producentami, ani sprzedawcami produktów związanych z e-papierosami, dlatego nie mamy zamiaru nikogo faworyzować – Wasze oceny i tak są ważniejsze, będą świadczyły o dobrej lub złej jakości oferowanych płynów. Pamiętajcie jednak, że to co smakuje jednym, niekoniecznie musi odpowiadać drugim, jednak wysoka ocena większości użytkowników może być dobrą rekomendacją do zakupu danego produktu.

Dlaczego warto być z nami?

Cel jaki sobie stawiamy to umożliwienie jak najszerszej grupie zarejestrowanych użytkowników przetestowania liquidów różnych producentów. W tym celu chcemy nawiązać współpracę z jak najszerszą grupą dystrybutorów i sprzedawców. Nie uda się to bez zaangażowania użytkowników, dlatego czym większa aktywność z Waszej strony, tym więcej będziemy mogli Wam zaoferować.

Kto oprócz nas (twórców serwisu) będzie mógł testować liquidy?

Każdy użytkownik zarejestrowany w serwisie lub lubiący nasz profil na Facebooku będzie mógł otrzymać pakiet płynów do testowania. Jeżeli zainteresowanie będzie spore, za każdym razem gdy będziemy mieli do rozdania próbki, przeprowadzimy konkurs który wyłoni kolejnych testerów. Jedynym obowiązkiem testera będzie napisanie krótkiej recenzji dotyczącej otrzymanego produktu. Jeżeli już na własną rękę przetestowałeś danych liquid to oceń go! Z tym także będą związane nasze konkursy!

Czy mogę ocenić ten sam produkt jeszcze raz?

Jasne! Wiemy że wielu e-palaczy zmienia nastawienie do danego płynu lub sam płyn po jakimś czasie czy z innej partii produkcyjnej smakuje inaczej. Dlatego zawsze liczymy Twoją ostatnią ocenę pozostawioną przy danym produkcie.

Co oprócz ocen i testowania?

Oprócz tego, że każdy może ocenić danych produkt, który przetestował sam lub otrzymał od nas darmowe próbki, będziemy także informować Was o promocjach przeprowadzanych w różnych sklepach oraz przedstawiać Wam aktualności ze świata e-papierosów. To na pewno nie koniec, ale wszystkie zdradzić nie możemy… :)

Dlaczego na stronie nie mamy wszystkich liquidów dostępnych w Polsce?

Dostępne liquidy w serwisie to takie, które albo mieliśmy okazję przetestować sami, albo otrzymaliśmy próbki od producenta lub sprzedawcy. Stawiamy na niezależność, dlatego dopóki nie otrzymamy fizycznie danego płynie i nie wykonamy mu zdjęcia, a co najważniejsze nie spróbujemy jak smakuje, to nie pojawi się on w naszej bazie, a co za tym idzie nie będziecie mogli go ocenić.

Na co jeszcze czekasz? Zarejestruj się i polub na profil na Facebooku!