Liquid New7smoke (T5)

Liquid New7smoke (T5)

Autor
Użytkownicy

Tytoniowy smak 555 jest jednym z moich ulubionych. Dlatego z dużym zainteresowanie zabrałem się za testowanie tego liquidu. Chmurka jest całkiem spora i pozostawia przyjemny zapach w powietrzu. Na początku czujemy smak dobrego tytoniu bez zbędnych naleciałości, a następnie lekki posmak orzeszków. Brakuje mi tutaj trochę mocniejszego aromatu, który znacznie poprawiłbym walory smakowe. Patrząc jednak na obecne ceny liquidów New7smoke jest to całkiem ciekawa propozycja. Z pewnością nadaje się do dłuższego wapowania i nie nudzi się po kilku zaciągnięciach. Dobry liquid w przystępnej cenie.

Otrzymujemy tutaj gustowną buteleczkę z zabezpieczenie przed dziećmi i cienkim dozownikiem, co znacznie ułatwia napełnianie wszelkiego rodzaju parowników. Każde opakowanie posiada naklejony smak, moc, ważność i skład liquidu (PG70%/VG30% + aromat, bez zawartości alkoholu).

Testowana moc: 11 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2

Nastąpiła zmiana nazwy marki na New7smoke

• Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , ,

2 komentarze

1. Ja uzywam arbuza i winogrona (16 mg) i muszę powiedzieć że według mnie to jeden z lepszych liquidów.Ładnie chmurzy,ma wyraźny smak i nie nudzi sie,naprawdę polecam.

2. dobre

Dodaj ocenę