Liquid Omega Cigarrillo (wiśnia w likierze)

Liquid Omega Cigarrillo (wiśnia w likierze)

Autor

Mamy tutaj kolejne bardzo miłe zaskoczenie. Liquid smakuje dokładnie tak ja bym się tego spodziewał i w 100% odpowiada temu co pokazuje mi etykieta. Pyszna wisienka w przepysznym likierze z lekką nutą czekoladową. Doskonale przypomina czekoladki o tym smaku, ale nie jest za bardzo słodki lub nachalny. Fajny liquid, który z pewnością ucieszy deserowych smakoszy. Przyjemna chmurka i pozostający wiśniowy posmak w budzi jest dodatkowym atutem, który przemawia za tym liquidem. Polecam.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , ,

Dodaj ocenę