Liquid Omega Cigarrillo (vog)

Liquid Omega Cigarrillo (vog)

Autor

W przypadku „vog” bardzo trudno jest mi określić sam smak. Na początku zaciągnięcia czuję coś co przypomina mi galaretkę (może z odrobiną budyniu) w proszku jedzoną prosto z torebki o bliżej nieokreślonym smaku, po czym w przy wypuszczaniu chmurki czuć posmak delikatnego tytoniu. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z papierosami marki Vogue, bo nigdy ich nie paliłem, ale smak jest dosyć nietypowy – taki aromatyzowany tytoń. Smakuje to całkiem nieźle i przyznam szczerze, że po kilku zaciągnięciach przypadł mi do gustu. Mam też nieodparte wrażenie, że ten liquid bardziej przypadnie do gustu kobietom niż mężczyznom. Jeżeli mam rację, to napiszcie swoje odczucia w komentarzu.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: Vision VT

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , ,

Dodaj ocenę