Liquid Omega Cigarrillo (platinum)

Liquid Omega Cigarrillo (platinum)

Autor

Platinum to smak opisywany jako łagodna tytoniówka z delikatnym posmaczkiem orzeszków arachidowych. Zdecydowanie jest to dobra, aromatyczna i niemęcząca tytoniówka, bez obcych posmaków. Orzeszki są, ale wyczuwalne bardzo delikatnie. Myślę, że spokojnie można się zaprzyjaźnić na dłużej z tym produktem. Jest także dosyć przyjazny dla otoczenia, nie śmierdzi tak jak to czasem bywa z innymi smakami. Polecam.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: ViVi Nova Slim

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmura
  • Cena / jakość

Tagi: , , , ,

Dodaj ocenę