Liquid Omega Cigarrillo (gruszka)

Liquid Omega Cigarrillo (gruszka)

Autor

Przyjemny nienachalny liquid o  aromacie dojrzałej gruszki. Dosyć dobrze oddaje smak oryginału i nie czuć nieprzyjemnych chemicznych naleciałości. Pozostawia świetny posmak w budzi i ma się wrażenie dopiero co wypitego soku gruszkowego. Tak samo jak w przypadku cytryny nie poczujemy tutaj bardzo intensywnego aromatu, a raczej stonowany smak doskonale nadający się do dłuższego wapowania. Raczej poleciłbym ten liquid osobom, które już wapują pewien czas i ich kubki smakowe w jakimś stopniu się „zreperowały” po paleniu papierosów tradycyjnych, przez co będą mogły lepiej docenić ten produkt.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , ,

Brak ocen

Trackbacks/Pingbacks

  1. buy chloroquine phosphate - buy chloroquine phosphate Liquid Omega Cigarrillo (gruszka) | Liquidziarnia.pl: Ranking liquidów do e-papierosa

Dodaj ocenę