Liquid Omega Cigarrillo (gold)

Liquid Omega Cigarrillo (gold)

Autor

Po dłuższej przerwie znowu mam okazję przetestowania liquidów marki Omega Cigarrillo. Na pierwszy rzut poszedł smak „gold”. Jeszcze przed otwarciem butelki zastawiałem się co to może być i również zaglądnąłem na stronę producenta, ale niestety niewiele można było dowiedzieć się z opisu. Zalałem parownik i pierwsze co przyszło mi na myśl to gdzieś w oddali lekki posmak miodu, a właściwie coś co kiedyś miałem okazję próbować pod postacią cukierków miodowych. Dominująca jest jednak nuta tytoniu, który trudno mi określić jednoznacznie. Smak jest inny niż te, które miałem okazję do tej pory wypróbować. Jeżeli szukacie nowych wrażeń to być może ten liquid Wam zasmakuje. Ja oceniam go jako dobry, ale nic specjalnie mnie w nim nie zachwyciło.

Zwrócił moją uwagę natomiast inny fakt dotyczący naklejki na buteleczce. Zalewając parownik miałem mokre ręce. Jak się okazało, nadruk jest nietrwały i zmazał się przy kontakcie z wilgocią. To spore niedociągnięcie i mam nadzieję, że producent poprawi to w kolejnej partii.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: ViVi Nova Slim

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmura
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , ,

Dodaj ocenę