Liquid Omega Cigarrillo (elem)

Liquid Omega Cigarrillo (elem)

Autor

Elem to kolejna świetna tytoniówka od Omega Cigarrillo. Przypomina mi odrobinę aromat Symphony Tabacco, który ostatnio przypadł mi bardzo do gustu. Mamy tutaj lekko słodkawą nutę, z odrobiną orzeszków, a na samym końcu możemy wyczuć delikatny posmak kakaa. Według mnie bardzo dobrze się to wszystko  komponuje i trudno mi się rozstać z tym smakiem. Nie znajdziemy tutaj posmaku popielniczki,  tylko czysty i bardzo wyrafinowany aromat. Przyznam szczerze, że miałem spore obawy przed testowaniem kolejnych tańszych liquidów ponieważ zazwyczaj smakują one bardzo podobnie (ba, nawet często są od tych samych producentów, a mają tylko zmienioną etykietę). Tutaj jednak mamy coś zupełnie nowego i naprawdę wartego zakupu. Jeżeli producent nie zmieni składu i cena pozostanie na podobnym poziomie to my waperzy będziemy mieli kolejne dobre liquidy w rozsądnej cenie. Oby tak dalej.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , ,

Dodaj ocenę