Liquid Omega Cigarrillo (diamond’s)

Liquid Omega Cigarrillo (diamond’s)

Autor

Producent opisuje ten smak jako subtelny, z mocną nutą tytoniową. Nie wiem czy mogę się do końca zgodzić z tym opisem, ale liquid jest rewelacyjny. Bardzo wykwintny tytoń, z lekką nutą owocową. Wydaje mi się że najbardziej czuje tutaj wiśniowa cygaretkę, ale w  pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kompozycja jest dla mnie wyśmienita, nie ma tutaj niczego za mało, ani niczego za dużo. Proporcje dobrane bardzo dobrze, pierwszy plan to dobry tytoń, a gdzieś daleko w tle lekki owocowy posmaczek. Wiele już próbowałem takich mixów, ale zazwyczaj dominował jeden smak, często chemiczny. Tutaj kompletnie nie ma się do czego przyczepić. Warto spróbować, bo można się zakochać w tym liquidzie. Moim zdaniem spokojnie nadaje się do dłuższego wapowania, a zdecydowanie jako odskocznia od standardowych tytoniówek. Kończąc ten tekst ubyło już połowę z mojego baniaczka i to jest chyba najlepsza rekomendacja :)

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: ViVi Nova Slim

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmura
  • Cena / jakość

Tagi: , , , ,

Dodaj ocenę