Liquid Omega Cigarrillo (cytryna)

Liquid Omega Cigarrillo (cytryna)

Autor

Bardzo przyjemny i stonowany smak cytryny, bez jakichkolwiek posmaków chemicznych. Lekko słodki, a jednocześnie kwaskowaty aromat pozostawia w budzi odświeżającą nutkę. Również przyjemny zapach pozostaje dla otoczenia. Aromatu nie jest za mało, ani za dużo. Proporcje według mojej opinii są dobrane optymalnie, tak aby liquid nie znudził się po kilku chmurkach. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych liquidów cytrynowych jakie miałem okazję wapować. Polecam fanom owocowych smaków.

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , ,

Dodaj ocenę