Liquid Omega Cigarrillo (cool mint)

Liquid Omega Cigarrillo (cool mint)

Autor

Tutaj smak jest jasny od samego początku. Dostajemy aromat bardzo, ale to bardzo mocnego i słodkiego cukierka ICE. Próbowałem ten liquid solo i po prostu mnie zatykał. Jest chyba najmocniejszy w smaku, ze wszystkich mięt jakie miałem okazję próbować. Zdecydowanie zadowoli wszystkich, którzy szukają orzeźwienia. Dla mnie jest świetny po zmieszaniu z tytoniówkami lub inną słabszą miętą w proporcjach 1/3 cool mint + reszta. Dobrze komponuje się również z bazą 2D Fresh od Inawery. Bardzo przypadł mi do gustu właśnie w takiej konfiguracji, a ponieważ jest bardzo wydajny to można eksperymentować. Zdecydowanie polecam!

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , ,

Brak ocen

Trackbacks/Pingbacks

  1. generic ventolin inhalers for sale - generic ventolin inhalers for sale Liquid Omega Cigarrillo (cool mint) | Liquidziarnia.pl: Ranking liquidów do e-papierosa

Dodaj ocenę