Liquid Omega Cigarrillo (camtel)

Liquid Omega Cigarrillo (camtel)

Autor

Kolejną miłą niespodzianką od Omega Cigarrillo jest liquid Camtel. Suchy, nienachalny i odrobinę słodkawy tytoń z odrobiną korzennej nuty. Cała frajda przy wapowaniu tego smaku polega na tym, że na podczas wapowania, w każdej jego fazie możemy wyczuć coś innego. Na początku czujemy trochę suchego tytoniu, następnie odrobinę mocniejsza wytrawny nuta, a na końcu odrobina delikatnej tytoniowej słodyczy. Wszystko jest skomponowane tak, że trudno się oderwać. Tak jak pozostałe smaki tego producenta nie jest on mocno aromatyzowany, przez co moim zdaniem nadają się do ciągłego wapowania. Mam zawsze spore problemy z wybraniem dla siebie liquidów tytoniowych, ale ten zdecydowanie zagości u mnie na dłużej. Polecam!

Mimo dosyć niskiej ceny nie znajdziemy w liquidach Omega Cigarrillo dziwnych posmaków jak to często bywa z tanimi liquidami sprowadzanym z Chin. Nie mam tutaj poczucia, że składniki użyte do produkcji są kiepskiej jakości, chociaż jest to oczywiście moja subiektywna opinia poparta tylko odczuciami smakowymi. Jako osoba, która sama próbuje tworzyć swoje mieszanki śmiało napiszę, że nie odbiegają one od tego co uzyskujemy z dobrych produktów dostępnych na naszym rodzimym rynku, co jest oczywiście in plus. Dodatkowo bardzo cieszy obecność mocy 6mg, co dla osób próbujących rozstać się z nałogiem będzie dodatkowym atutem, aby wybrać właśnie tą markę.

Liquidy posiadają plastikową buteleczkę bez zabezpieczenia przez dziećmi, z dokładną informacją o smaku i mocy. Co jest miłym zaskoczeniem znalazła się także informacja o proporcjach (70PG/30VG) + aromat i nikotyna. Zgodnie z tym co czytamy na opakowaniu liquidy są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Link do zdjęcia tylnej etykiety buteleczki: Zdjęcie

Testowana moc: 6 mg
Testowano na prawniku: EVOD BCC

0mg, 6mg, 12mg, 14mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , , ,

Dodaj ocenę