Liquid LiQueen (english black tea)

Liquid LiQueen (english black tea)

Autor
Użytkownicy

Jeżeli lubisz aromatyczną i wyrazistą herbatę to ten liquid z pewnością przypadnie Ci go gustu. Bardzo ciekawy smak, którego nie znajdziecie wśród asortymentu innych producentów. Dym jest obfity, a sam płyn dosyć wydajny.

Testowana moc: 18 mg

0 mg, 11 mg, 18 mg, 24 mg
10 ml
 • Smak
 • Dym
 • Cena / jakość

Tagi: , , , , ,

5 komentarzy

 1. Jeszcze nie paliłem czarnej herbaty ale już wiem ze będzie to mój następny liquid do kolekcji podobno bomba jak będzie się okaże
  Pozdrawiam :)

 2. Zakupiłem dosłownie pół godziny temu. Dokładnie takiego smaku się spodziewałem dym, gesty i sporo go. Zapach, smak, ekstra(delikatny posmak herbaty korzennej jak by imbir trudno powiedzieć ale na szczęście tylko delikatny) jeden mankament jak dla mnie za dużo cytryny(ale jak kto woli) i trochę drogo 18zl 10 ml.
  :)

 3. Jak dla mnie to bomba. Jeden z najlepszych liquidów jakie w życiu paliłem. Wyraźny smak czarnej harbaty, z leciutką nutą cytryny. Polecam.

 4. Jak dla mnie to stara szmata gotowana w czajniku bezprzewodowym kilka dni. Co prawda czuć jakąś herbatę i cytrynę, ale zapach tej szmaty dominuje. 1,5 pkt za dobrą chmurę i jakość palenia. Może być jako ekstrawagancki przerywnik.

 5. Świetny smak ale nie powala dobre żeby zastąpić od czau do czasu słodkie liquidy tyle owocowe. Polecam dla tych co uwielbiają pić herbatę :).

Trackbacks/Pingbacks

 1. buy ciprofloxacin - buy ciprofloxacin Liquid LiQueen (english black tea) | Liquidziarnia.pl: Ranking liquidów do e-papierosa

Dodaj ocenę