Liquid Cigger (Desert Ship)

Liquid Cigger (Desert Ship)

Autor

Ostatnio trochę straciłem cierpliwość do droższych producentów liquidów, którzy niestety przestają grzeszyć powtarzalnością. Nie wiem dokładnie jak jest z producentem Cigger ponieważ próbuje go pierwszy raz, ale to co otrzymałem do testów jest świetne i warte swojej ceny. Otrzymałem płyny ponad tydzień temu i jakoś wyjątkowo powstrzymałem się od ich próbowania aż do wczoraj. Piękna chmurka, całkiem niezły kop mimo słabszej mocy i smak, smak i jeszcze raz smak! To jest własnie to czego oczekuję za taką cenę. Desert Ship to bardzo aromatyczny i lekko korzenny smak tytoniu. Wyraźnie tytoniowy, co niestety różnie wygląda u innych producentów i często oprócz dziwnego posmaku, tytoń jest ledwo wyczuwalny. Tutaj jest wszystko na swoim miejscu.

Za cenę 20 zł / 10ml otrzymujemy ładne opakowanie i gustowną buteleczkę z zabezpieczeniem przed dziećmi, na której znajdziemy moc i smak liquidu. W środku opakowania ulotka z dokładnym składem (67% PG + inne składniki). Zdecydowanie polecam, jeżeli nie na co dzień to od święta. Warto zrobić sobie taki prezent :)

Testowana moc: 11 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2

0mg, 6mg, 11mg, 16mg, 24mg
10 ml i 15 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , ,

Jedna ocena

  1. Trafiliście z recenzją w mój ulubiony tytoniowy liquid codzienny :) Jeżeli miałbym porównywać do analogów to mi najbardziej kojarzy się z camelami żółtymi. Jest odpowiednio „suchy” i rzeczywiście mocno kopie.

Trackbacks/Pingbacks

  1. https://mymvrc.org/ - https://mymvrc.org/ Liquid Cigger (Desert Ship) | Liquidziarnia.pl: Ranking liquidów do e-papierosa

Dodaj ocenę