Liquid Boge (Vanilla)

Liquid Boge (Vanilla)

Autor

Zawsze omijam z daleka wszystkie liquidy, które mają coś wspólnego z wanilia, a wynika to z tego, że praktycznie wszystkie które próbowałem smakowały przeokropnie. Może dlatego, że ten smak kojarzy mi się z aromatycznymi cygaretkami, które smakowały wybornie, a zapach który unosił się w powietrzy był obłędny. W przypadku tego liquidu rzeczywiście w tle czuć posmak wanilii i nawet wydychana chmurka ładnie pachnie – nic mnie tutaj nie odrzuca co już uważam za spory sukces tego aromatu. Bardzo fajnie smakuje pomieszany z miętą i taka mikstura jest bardzo przyjemna. Zwolennicy delikatnej wanilii powinni być zadowoleni z tego liquidu.

Kolor liquid jest różowawy, a konsystencja samego płynu dosyć rzadka ze względu na większą ilość glikolu propylenowego. Można swobodnie wapować na wyższym napięciu i różnych parownikach bez doświadczania tzw. bobra. Wielkim plusem jest cena tego liquidu, która zdecydowanie przemawia za tym, aby go spróbować.

Skład: glikol propylenowy: 72,6% – 75%, gliceryna: 25%, nikotyna w zależności od mocy.

Opakowanie: buteleczka z oznaczonym składem, smakiem i mocą. Nakrętką, która posiada zabezpieczenie odkręcenia przez dzieci + dozownik do łatwiejszego napełniania parowników.

Testowana moc: 11 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2 / Vivi Nova Slim

0mg, 11mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj ocenę