Liquid Boge (Berry)

Liquid Boge (Berry)

Autor

Większość owocowych liquidów jakie do tej pory miałem okazję próbować miały zdecydowanie wyraźny i owocowy aromat. O ile na początku mojej przygody z e-papierosem było to dla mnie niewątpliwy plus, to po dłuższym czasie szukałem smaków bardziej subtelnych, które nie nudzą się po kilku zaciągnięciach. Jagoda od Boge to bardziej stonowany liquid, który mogę spokojnie wapować przez dłuższy czas.

Do testów otrzymałem moc 11mg i kop jest tutaj zdecydowanie mocniejszy niż u innych producentów. Sam smak trudno mi określić, jest czymś z pogranicza gumy o owocowym smaku z lekko orzeźwiającą nutą. Osoby, które szukają wiernego odwzorowania aromatu danego owocu mogą się trochę zawieść, co nie zmienia faktu że jest to dobry owocowy liquid. Chmurka nie jest zbyt duża, ale mieści się w normie.

Kolor liquid jest różowawym, a konsystencja samego płynu dosyć rzadka ze względu na większą ilość glikolu propylenowego. Można swobodnie wapować na wyższym napięciu i różnych parownikach bez doświadczania tzw. bobra. Wielkim plusem jest cena tego liquidu, która zdecydowanie przemawia za tym, aby go spróbować.

Skład: glikol propylenowy: 72,6% – 75%, gliceryna: 25%, nikotyna w zależności od mocy.

Opakowanie: buteleczka z oznaczonym składem, smakiem i mocą. Nakrętką, która posiada zabezpieczenie odkręcenia przez dzieci + dozownik do łatwiejszego napełniania parowników.

Testowana moc: 11 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2 / Vivi Nova Slim

0mg, 11mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , , ,

Dodaj ocenę