Liquid Boge (3×5)

Liquid Boge (3×5)

Autor

3×5 to bardzo przyjemny i aromatyczny liquid tytoniowy z posmakiem orzeszków w tle. Podczas wapowania na pierwszy plan wysuwa się mokry tytoniowy i lekko gorzkawy smak, a następnie przyjemny i aromatyczny posmak orzeszków.W tle czuć coś co wielu nazywa posmakiem popielniczki. To wyjątkowy aromat, który chyba ciężko porównać do innych liquidów, powinien posmakować zwłaszcza tym, który paląc analogi preferowali mocniejsze papierosy. Nie wiem z czego do końca to wynika, ale tytoniowe liquidy Boge najlepiej smakują mi następnego dnia po zalaniu parownika, nabierają wtedy bardziej wyrafinowanego smaku – warto spróbować za tak niewygórowaną cenę.

Kolor liquid jest lekko żółtawy, a konsystencja samego płynu dosyć rzadka ze względu na większą ilość glikolu propylenowego. Można swobodnie wapować na wyższym napięciu i różnych parownikach bez doświadczania tzw. bobra.

Skład: glikol propylenowy: 72,6% – 75%, gliceryna: 25%, nikotyna w zależności od mocy.

Opakowanie: buteleczka z oznaczonym składem, smakiem i mocą. Nakrętką, która posiada zabezpieczenie odkręcenia przez dzieci + dozownik do łatwiejszego napełniania parowników.

Testowana moc: 11 mg
Testowano na prawniku: Clearomizer Volish Crystal 2 / Vivi Nova Slim

0mg, 11mg, 18mg, 24mg
10 ml
  • Smak
  • Chmurka
  • Cena / jakość

Tagi: , , , , , , , , , ,

Dodaj ocenę