Petycja dotyczy stanowiska RP w sprawie papierosów elektronicznych w dyrektywie tytoniowej UE

Petycja dotyczy stanowiska RP w sprawie papierosów elektronicznych w dyrektywie tytoniowej UE

Petycję podpisujemy tutaj: http://www.petycje.pl/petycja/9233/

Szczegóły: http://starychemik.wordpress.com/

Teraz Wasz ruch – podpisujcie, komentujcie (ale proszę – kulturalnie i bez niepotrzebnej agresji). Niech ta petycja pokaże, że naprawdę nam na tym zależy. Rozpowszechnijcie ją wśród znajomych (na FB, na różnych forach, mailem czy w dowolny efektywny sposób) – także tych, którzy nie palą, ale są po naszej stronie. Ze względu na samą sprawę, jak też adresata uważam, że podpisy powinny składać tylko osoby będące obywatelami RP. Wiecie, że to jest naprawdę ważna sprawa. Pokażmy, że wielu wyborców patrzy władzy na ręce.
Podpisujemy się imiennie. Przypominam też o zasadach weryfikacji złożonego podpisu.
Z FAQ strony petycje.pl:
Ponieważ istnieje możliwość, że osoba, starając się podpisać więcej niż jeden raz pod daną petycja, użyje w tym celu innego adresu e-mail niż własny. Właśnie dlatego każdy wpisany adres podlega weryfikacji. W tym celu wysyłamy na ten adres automatyczna wiadomość e-mail z informacją, że został on podany/użyty w naszym serwisie przy podpisie petycji. Osoba, która otrzyma tę wiadomość ma kilka opcji do wyboru. Może użyć podany w wiadomości link powrotny i wchodząc na stronę petycji potwierdzić swój podpis (tym samym go weryfikując), lub go zlikwidować. Ma tez opcje całkowitego zablokowania swojego adresu przed ponownym użyciem go w naszym serwisie.

Liczę na to, że szybko uda nam się zebrać sporą liczbę zweryfikowanych podpisów. Czas nagli.

Źródło: Stary Chemik


Tagi: ,

Jedna ocena

  1. Popieram.

Trackbacks/Pingbacks

  1. http://cialistodo.com/ - http://cialistodo.com/ Petycja dotyczy stanowiska RP w sprawie papierosów elektronicznych w dyrektywie tytoniowej UE | Liquidziarnia.pl: Ranking liquidów do e-papierosa

Dodaj ocenę